Zawody powiatowe - Korne 2017

Utworzono: sobota, 17, czerwiec 2017

Zawody powiatowe

W dniu 17 czerwca odbyły się powiatowe zawody w sporcie pożarniczym. W zmaganiach udział wzięło 27 drużyn męskich oraz 6 drużyn żeńskich.

Sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami ŻEŃSKA
1. miejsce OSP Wysin     z wynikiem............ 58,50 pkt.
2. miejsce OSP Lubań     z wynikiem............ 59,60 pkt.
3. miejsce OSP Dziemiany     z wynikiem............ 60,43 pkt.
4. miejsce OSP Osowo     z wynikiem............ 61,70 pkt.
5. miejsce OSP Grabowo     z wynikiem............ 62,39 pkt.
6. miejsce OSP Korne     z wynikiem............ 65,47 pkt.
Ćwiczenie bojowe
1. miejsce OSP Osowo     z wynikiem............ 54,90 pkt.
2. miejsce OSP Lubań     z wynikiem............ 55,35 pkt.
3. miejsce OSP Grabowo     z wynikiem............ 55,91 pkt.
4. miejsce OSP Dziemiany     z wynikiem............ 60,74 pkt.
5. miejsce OSP Korne     z wynikiem............ 67,89 pkt.
6. miejsce OSP Wysin     z wynikiem............ 69,14 pkt.
Klasyfikacja generalna zawodów dziewcząt przedstawia się następująco:
1. miejsce OSP Lubań     z wynikiem............ 114,95 pkt.
2. miejsce OSP Osowo     z wynikiem............ 116,60 pkt.
3. miejsce OSP Grabowo     z wynikiem............ 118,30 pkt.
4. miejsce OSP Dziemiany     z wynikiem............ 121,17 pkt.
5. miejsce OSP Wysin     z wynikiem............ 127,64 pkt.
6. miejsce OSP Korne     z wynikiem............ 133,36 pkt.

 

Sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami
1. miejsce OSP LINIEWO     z wynikiem............ 52,80 pkt.
2. miejsce OSP WYSIN     z wynikiem............ 53,30 pkt.
3. miejsce OSP GRABOWO   z wynikiem............ 53,44 pkt.
4. miejsce OSP GŁODOWO   z wynikiem............ 53,56 pkt.
5. miejsce OSP LUBAŃ     z wynikiem............ 53,60 pkt.
6. miejsce OSP KARSIN     z wynikiem............ 54,27 pkt.
7. miejsce OSP OSOWO     z wynikiem............ 55,93 pkt.
8. miejsce OSP KONARZYNY   z wynikiem............ 56,00 pkt.
9. miejsce OSP KŁOBUCZYNO   z wynikiem............ 56,22 pkt.
10. miejsce OSP TRZEBUŃ   z wynikiem............ 56,58 pkt.
11. miejsce OSP KORNE     z wynikiem............ 56,75 pkt.
12. miejsce OSP LUBIESZYN   z wynikiem............ 56,92 pkt.
13. miejsce OSP DZIEMIANY   z wynikiem............ 57,00 pkt.
14. miejsce OSP PIECHOWICE   z wynikiem............ 57,10 pkt.
15. miejsce OSP KALISZ     z wynikiem............ 57,25 pkt.
16. miejsce OSP NOWE POLASZKI   z wynikiem............ 57,40 pkt.
17. miejsce OSP RADUŃ     z wynikiem............ 57,44 pkt.
18. miejsce OSP STARE POLASZKI   z wynikiem............ 58,00 pkt.
19. miejsce OSP GÓRNE MALIKI   z wynikiem............ 58,37 pkt.
20. miejsce OSP ŁUBIANA     z wynikiem............ 58,50 pkt.
21. miejsce OSP WDZYDZE TUCH.   z wynikiem............ 58,90 pkt.
22. miejsce OSP GRABÓWKO   z wynikiem............ 59,00 pkt.
23. miejsce OSP DĄBROWA   z wynikiem............ 62,70 pkt.
24. miejsce OSP LIPUSZ     z wynikiem............ 63,93 pkt.
25. miejsce OSP SKORZEWO   z wynikiem............ 64,98 pkt.
26. miejsce OSP GÓRKI     z wynikiem............ 65,02 pkt.
27. miejsce OSP WIELE     z wynikiem............ 74,00 pkt.
Ćwiczenie bojowe
1. miejsce OSP RADUŃ     z wynikiem............ 34,84 pkt.
2. miejsce OSP KŁOBUCZYNO   z wynikiem............ 42,57 pkt.
3. miejsce OSP KARSIN     z wynikiem............ 42,93 pkt.
4. miejsce OSP TRZEBUŃ   z wynikiem............ 43,55 pkt.
5. miejsce OSP PIECHOWICE   z wynikiem............ 44,87 pkt.
6. miejsce OSP OSOWO     z wynikiem............ 46,23 pkt.
7. miejsce OSP NOWE POLASZKI   z wynikiem............ 46,87 pkt.
8. miejsce OSP WIELE     z wynikiem............ 49,26 pkt.
9. miejsce OSP SKORZEWO   z wynikiem............ 49,51 pkt.
10. miejsce OSP LUBAŃ     z wynikiem............ 49,97 pkt.
11. miejsce OSP KALISZ     z wynikiem............ 50,77 pkt.
12. miejsce OSP GRABOWO   z wynikiem............ 51,95 pkt.
13. miejsce OSP ŁUBIANA     z wynikiem............ 52,05 pkt.
14. miejsce OSP GŁODOWO   z wynikiem............ 54,58 pkt.
15. miejsce OSP STARE POLASZKI   z wynikiem............ 54,63 pkt.
16. miejsce OSP LUBIESZYN   z wynikiem............ 55,91 pkt.
17. miejsce OSP DĄBROWA   z wynikiem............ 56,25 pkt.
18. miejsce OSP WDZYDZE TUCH.   z wynikiem............ 56,45 pkt.
19. miejsce OSP WYSIN     z wynikiem............ 56,89 pkt.
20. miejsce OSP KONARZYNY   z wynikiem............ 57,00 pkt.
21. miejsce OSP LINIEWO     z wynikiem............ 60,28 pkt.
22. miejsce OSP LIPUSZ     z wynikiem............ 61,66 pkt.
23. miejsce OSP KORNE     z wynikiem............ 65,77 pkt.
24. miejsce OSP GÓRKI     z wynikiem............ 68,45 pkt.
25. miejsce OSP GÓRNE MALIKI   z wynikiem............ 68,62 pkt.
26. miejsce OSP DZIEMIANY   z wynikiem............ 70,69 pkt.
27. miejsce OSP GRABÓWKO   z wynikiem............ 79,90 pkt.
Klasyfikacja generalna zawodów przedstawia się następująco:
1. miejsce OSP RADUŃ     z wynikiem........... 92,28 pkt.
2. miejsce OSP KARSIN     z wynikiem............ 97,20 pkt.
3. miejsce OSP KŁOBUCZYNO   z wynikiem............ 98,79 pkt.
4. miejsce OSP TRZEBUŃ   z wynikiem............ 100,13 pkt.
5. miejsce OSP PIECHOWICE   z wynikiem............ 101,97 pkt.
6. miejsce OSP OSOWO     z wynikiem............ 102,16 pkt.
7. miejsce OSP LUBAŃ     z wynikiem............ 103,57 pkt.
8. miejsce OSP NOWE POLASZKI   z wynikiem............ 104,27 pkt.
9. miejsce OSP GRABOWO   z wynikiem............ 105,39 pkt.
10. miejsce OSP KALISZ     z wynikiem............ 108,02 pkt.
11. miejsce OSP GŁODOWO   z wynikiem............ 108,14 pkt.
12. miejsce OSP WYSIN     z wynikiem............ 110,19 pkt.
13. miejsce OSP ŁUBIANA     z wynikiem............ 110,55 pkt.
14. miejsce OSP STARE POLASZKI   z wynikiem............ 112,63 pkt.
15. miejsce OSP LUBIESZYN   z wynikiem............ 112,83 pkt.
16. miejsce OSP KONARZYNY   z wynikiem............ 113,00 pkt.
17. miejsce OSP LINIEWO     z wynikiem............ 113,08 pkt.
18. miejsce OSP SKORZEWO   z wynikiem............ 114,49 pkt.
19. miejsce OSP WDZYDZE TUCH.   z wynikiem............ 115,35 pkt.
20. miejsce OSP DĄBROWA   z wynikiem............ 118,95 pkt.
21. miejsce OSP KORNE     z wynikiem............ 122,52 pkt.
22. miejsce OSP WIELE     z wynikiem............ 123,26 pkt.
23. miejsce OSP LIPUSZ     z wynikiem............ 125,59 pkt.
24. miejsce OSP GÓRNE MALIKI   z wynikiem............ 126,99 pkt.
25. miejsce OSP DZIEMIANY   z wynikiem............ 127,69 pkt.
26. miejsce OSP GÓRKI     z wynikiem............ 133,47 pkt.
27. miejsce OSP GRABÓWKO   z wynikiem............ 138,90 pkt.